top of page

Zrekonstruovaný byt 2+kk blízko centra Brna

Brno Žabovřesky

Adresa

Ulice Kounicova

O nemovitosti

Chcete bydlet v oblíbené brněnské lokalitě a hledáte zrekonstruovaný byt, s dobrou dostupností do centra města? Nebo hledáte výbornou investiční příležitost? Pak je tento byt přímo pro Vás. Byt je kompletně zrekonstruovaný. V roce 2016 byla udělána nová elektroinstalace, vodoinstalace, topení, obklady, podlahy, kuchyňská linka a nábytek na míru. Vytápění a ohřev vody v bytě zajišťuje vlastní plynový kotel BAXI, na podzim 2023 se dokupoval termostat k regulaci teploty v bytě.

Informace o nemovitosti

Nabízíme Vám velmi pěkný a prakticky řešený byt 2+kk ve 2.NP, v bytovém domě s výtahem, o 5-ti nadzemních podlažích, nedaleko parku a zastávky trolejbusu, tramvaje Klusáčkova.

Výměry místností: obývací pokoj s kuchyní 23,63 m² (kuchyňský kout má plochu 6,29 m²a pokoj 17,34 m²), ložnice (16,58 m²), koupelna s WC (4,07 m²), prostorná lodžie (6,58 m²), v suterénu bytového domu je sklepní kóje.

Byt 2+kk o celkové výměře 52,51 m², plocha bytu 45,93 m2 + lodžie 6,58 m² + sklepní koje představuje praktické, pohodlné bydlení s výbornou dostupností obchodů, služeb, zdravotní péče, restaurací, kavárny, parku a to vše v docházkové vzdálenosti. Do samotného centra města je to MHD 9 min.

Lokalita je pro svoji atraktivitu vyhledávána na rezidenční bydlení i k pronájmu. V bytě je možné ponechat veškeré vybavení a nábytek, mimo televizi.

Celkové měsíční náklady na služby a energie činí 3 900 Kč + platba internetu ( 2. 000 Kč za vodu a fond oprav, 700 Kč za elektřinu, 1.200 Kč za plyn + 600 Kč za internet a TV).

Využít můžete i společný prostor v zatravněném vnitrobloku pro odpočinek.

Parkování je v přilehlých ulicích, v modrých zónách.

Ráda Vás touto nemovitostí provedu. Byt je v osobním vlastnictví, je vhodný i pro financování hypotékou, je bez právních vad.

Máte zájem o nemovistost? 

Děkujeme za zprávu! 

bottom of page