top of page

Rodinný dům v krásné lokalitě s výjimečným pozemkem

Rousínov

Adresa

Habrovany

O nemovitosti

Hledáte svůj domov v dobré dostupnosti do Brna, toužíte po samostatně stojícím domě, být obklopeni krásnou rovinatou zahradou s vzrostlými ovocnými i okrasnými stromy, mít výhledy do krajiny a pohodové sousedy? Máte chuť se domů těšit, mít dostatek prostoru na svoje záliby a rádi si dům revitalizujete dle svých představ a vkusu?

Informace o nemovitosti

Nabízíme výjimečný pozemek 1 870 m2, z toho je 176 m2 zastavěná plocha samostatně stojícím RD a garáží (stavební parcela, druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří, je o úctihodné ploše 696 m2).

Dům je z roku 1980, přístavba dvougaráže a patra- pokoje nad garáží je z roku 2001. Dům je nyní koncipovaný jako 6+kk + technické zázemí v přízemí domu, dvougaráž.

Dispozice:

Přízemí - dvougaráž, 2x dílna, místnost pro centrální kondenzační plynový kotel a prádelnu, WC, sprchový kout, místnost s krbem a přímým vstupem na zahradu francouzským oknem, interiérové schodiště

1.NP - předsíň se vstupem do 4 pokojů (jeden pokoj průchozí, ale lze oddělit chodbičkou), obývacího pokoje s výstupem na terasu, kuchyně s jídelnou, do koupelny a na samostatné wc, schodiště

2.NP – prostorné podkroví s okny ve štítu (v projektu z roku 1980 jsou zakreslené dva prostorné pokoje, koupelna, WC, ale lze vybudovat i samostatnou jednotku se samostatným schodištěm z exteriéru), není započítáno do užitné plochy domu

Dům je v přízemí, v přístavbě dvougaráže a pokoje v 1.NP (pokoj 28 m2) cihlový v kombinaci s projektem RD Rýmařov- OKAL, je napojený na plyn, elektřinu, obecní vodovod, obecní kanalizaci. Na zahradě je studna, bazén.

Vytápění a ohřev zajišťuje centrální plynový kondenzační kotel, v 1.NP možnost využití i klimatizace, v přízemí je krb.

Dům je zateplený, okna jsou plastová, dřevěná, v přístavbě eurookna z roku 2001, vstupní dveře do zádveří z roku 1980.

Zahrada je přístupná z dvou stran pozemku, oba přístupy s vjezdem, s vlastní studnou využívanou na závlahu, na pozemku je 4-5 parkovacích míst.

Dům je vhodný k revitalizaci, obývaný byl do září 2023. 


Rodinný dům se nachází v jedinečné lokalitě obce Habrovany, na spojnici mezi centrem Rousínova a oblíbenou destinací Olšany. Obec Habrovany leží na jihovýchodním úpatí Drahanské vrchoviny, v nadmořské výšce 290 metrů nad mořem. Nejbližším městem je Rousínov ve vzdálenosti 3 km. Okresním městem je Vyškov - Habrovany leží na západním okraji hranic okresu. V Habrovanech je ZŠ rodinného typu s 90-ti žáky (1.-5.třída), MŠ. Ve městě Rousínov je veškerá občanská vybavenost, školy, školky, obchody, pošta, nádraží vlakové i autobusové. Dobrá je dostupnost do Brna po dálnice D1 nebo po silnici 430.

Máte zájem o nemovistost? 

Děkujeme za zprávu! 

bottom of page