top of page

Rodinný dům s velkým potenciálem

Brno venkov

Adresa

Žatčany

O nemovitosti

Hledáte bydlení v rodinném domě u Brna (cca 15 km) v bezprostřední blízkosti Sokolnic a Újezdu u Brna? Máte chuť se domů těšit, protože Vás čeká prostorná, skvěle vybavená moderní kuchyně, prostor v domě, který Vám umožní odpočívat, věnovat se svým koníčkům a mít úložné prostory, které pojmou snad vše, co si přejete? Ano, takový domov na Vás čeká z Žatčanech.

Informace o nemovitosti

Dům může fungovat jako dvougenerační bydlení se dvěma samostatnými byty, 2+1 a 3+1, nebo prostorné bydlení 5+2 nebo 6+1.


Dispozice:

Přízemí /suterén - garáž, 2x dílna, místnost pro centrální plynový kotel, prádelna a zahradní kuchyně vybavená nerez nábytkem a nerez policovým systémem, prostor pro vinné posezení, schodiště

1.NP -  prostorná hala se vstupem do ložnice, obývacího pokoje, kuchyně s jídelnou a spíží, do koupelny a na samostatné wc, schodiště

2.NP – předsíň se vstupem do tří pokojů, kuchyně s jídelnou a spíží, do koupelny a na samostatné wc, z jednoho z pokojů výstup na balkon

Dům je cihlový, je napojený na plyn, obecní vodovod, městskou kanalizaci.


Vytápění zajišťuje centrální plynový kotel, v 1.NP možnost navíc využití i podlahového vytápění (z roku 2021), v 1.NP je i vyvložkovaný komín, jako příprava pro krbová kamna, ohřev vody je řešen bojlerem (pořízení 2023).

Dům je zateplený, provedená izolace podlah v přízemí/suterénu, zateplení stropu sklepa i stropu půdy, vstupní dveře a okna jsou plastová, střecha je z roku 2013.

Interiérové dveře jsou pořízené v roce 2021, plovoucí podlahy taktéž z roku 2021,elektrorozvody v mědi, každé patro má svůj jistič, odpad je v plastu, voda z 90 % v plastu, datová síť- optický kabel. 


Kuchyňská linka ve 2.NP je z roku 2011 (myčka, lednice, plynový sporák, digestoř). Kuchyňská linka v 1.NP je z roku 2021 značky Sýkora s indukční varnou deskou, s  vestavěným kávovarem, mikrovlnou troubou, horkovzdušnou troubou se samočištěním, lednicí, myčkou.


Zahrada je přístupná z obou stran pozemku, s vlastní studnou využívanou na závlahu zavlažovacím systémem GARDENA (z roku 2021), k dispozici jsou i dvě retenční nádrže.


Na pozemku jsou až 4 parkovací místa.

Dům je pravidelně udržovaný, vhodný k nastěhování bez nutnosti dalších úprav, volný dle dohody.


Originální projektová dokumentace k domu je v RK. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Máte zájem o nemovistost? 

Děkujeme za zprávu! 

bottom of page