top of page

Rodinný dům k modernizaci s průjezdem

Brno venkov

Adresa

Hrubšice

O nemovitosti

Máme pro Vás k dispozici rodinný dům na krásném místě, v klidné ulici mimo hlavní silnici s rovinatou zahradou. Je napojen na elektřinu, vodovod, plyn, kanalizaci (vodovod i kanalizace se pokládala v silnici nově, povrch silnice i chodníky poté). Okna jsou plastová se žaluziemi, v některých jsou sítě proti hmyzu. Ve všech místnostech je zateplený strop a sádrokartonové podhledy, výška stropu je upravena na 2,6 m. Dům je zateplený. Kanalizace je v domě v plastu a napojuje se na nový kanalizační řád, přípojka vodovodního řádu v plastu, po domě jsou rozvody vody kombinací plast a pozink, elektroinstalace v hliníku.

Informace o nemovitosti

Dům je v udržovaném stavu, obyvatelný a je zde možnost okamžitého nastěhování. Do domu se vchází průjezdem (široký 3,5 m a dlouhý 6,6 m) a do obytné části domu pak vstupní chodbou. Má dva samostatné pokoje (jeden pokoj lze příčkou přepažit na dva pokoje), prostornou kuchyň, komoru, pracovnu, koupelnu s vanou, umyvadlem, přípojkou na pračku a WC. 


Půdorys domu je ve tvaru písmene L (a to díky přístavbě do dvora z roku 1989), dům je částečně podsklepený a to včetně přístavby. Má uzavřený dvůr (z části zatravněný) s průchodem na zahradu a disponuje průjezdem o výšce stropu 2,9 m. 


Ve dvoře je dílna (cca 14 m²) a dále přístřešky na skladování zahradního nářadí a techniky. Půda je nevyužívaná, má výšku od podlahy ke štítu 3,6 m. Parkování je možné před domem nebo v průjezdu, v případě malého vozu na dvoře či v dílně. Centrum Brna je 30 min. jízdy autem (25 km). Město Ivančice je centrem širšího okolí a mikroregionu Ivančicko. Hrubšice jsou jednou z jeho 7 městských částí ve vzdálenosti cca 6 km od centra.

Máte zájem o nemovistost? 

Děkujeme za zprávu! 

bottom of page