top of page

Prodej rovinatého stavebního pozemku

Brno venkov

Adresa

Drásov

O nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek, který se nachází v obci Drásov, na ulici Ondráčkova, v okrese Brno-venkov, poblíž města Kuřim, necelých 20 km severně od města Brna, tedy v příjemné dojezdové vzdálenosti cca 30 minut.

Informace o nemovitosti

Pozemek je součástí zabydlené občanské zástavby na okraji obce, rovinatý o výměře 1 353 m², oplocený a se vzrostlými ovocnými stromy. Je přístupný z obecní komunikace přes vjezdovou bránu. 


Obdélníkový stavební pozemek šíře: 15,40m až 16,49 a délky: 88,7m a 84, má přístup k inženýrským sítím a dle územního plánu obce je určen k výstavbě rodinného domu. Mimo možnosti napojení na veřejný vodovod a kanalizaci má budoucí majitel také možnost hlubinného vrtu, což se jeví jako nejjednodušší řešení. 


Dle platného územního plánu se jedná o zastavitelnou plochu pro bydlení v rodinném domě. 

Charakter zástavby:

  • přípustné jsou solitérní rodinné domy nebo dvojdomky

  • zastřešení šikmými střechami (zastřešení sedlovou, polovalbovou nebo valbovou střechou, sklon těchto střech – hlavní hmota střechy 30 až 45°) nebo je možné zastřešení taktéž i střechou pultovou (sklon této střechy – hlavní hmota střechy 5 až 15°)

  • zastavitelnost stavbou hlavní [%]

  • max. 25 Občanská vybavenost: ZŠ (devítiletá, s družinou), MŠ (5 tříd), zdravotní středisko, lékárna, obecní knihovna, pošta, prodejny potravin, lokální obchody a služby, sportovní vyžití (volejbal, fotbal, Sokol, jízda na koni, tenisové kurty). 

Nabízí se jedinečná příležitost získat bydlení v lokalitě rozvíjejícího se městyse Drásov a v přijatelné dojezdové vzdálenosti města Brna. Lokalita je velmi vyhledávaným místem, a to nejen pro mladé rodiny, díky klidnému prostředí a snadné dostupnosti do Brna, obce Kuřim i Tišnova.

Máte zájem o nemovistost? 

Děkujeme za zprávu! 

bottom of page