top of page

Byt 1+kk se zahrádkou

Brno Medlánky

Adresa

Ulice Nachová

O nemovitosti

Nabízíme pro Vás k pronájmu prostorný a světlý byt o celkové ploše místností 28,56 m2 + komora 1,90 m2 s dispozicí 1+kk- předsíň (3,69 m2) s věšákovou stěnou IKEA, pokoj s kuchyňskou linkou IKEA o velikosti 19,44 m2 s velkým oknem na JZ, balkonovými dveřmi na zahrádku 20 m2, kde je možné pěstovat bylinky, rajčata, mít květiny a relaxovat s výhledem na Medlánecké kopce. Byt je orientovaný do klidné ulice, s minimálním provozem. Dům i byt je ve výborném technickém stavu, jedná se prakticky o novostavbu. Koupelna s prostorným sprchovým koutem a WC o celkové ploše 3,53 m2. Byt má na patře ještě komoru (šatnu 1,90 m2).

Informace o nemovitosti

Energetická náročnost budovy je „B“ -velmi úsporná. Byt je umístěný ve zvýšeném přízemí, od chodníku ohraničen zdí a plůtkem. Byt i dům má bezbariérový přístup, obvodové stěny jsou zděné, stropní konstrukce jsou železobetonové, okna plastová se žaluziemi, vnitřní dveře jsou dřevěné, foliované, plné nebo prosklené s obložkovou zárubní, podlahy plovoucí nebo dlažba. Topení je elektrické.


Předností bytu se zahrádkou je bezbariérový přístup, klidná lokalita, okolní zeleň, výborná dopravní dostupnost do centra. Lokalita Řečkovic a Medlánek je dobře dostupná MHD- tramvaj č.1 a autobus č. 41 a 72. Občanská vybavenost v místě, MŠ, ZŠ, Gymnázium, supermarket BILLA cca 500m a Globus cca 1,5 km. 


V těsné blízkosti domu se nachází krásná příroda, medlánecký rybníček, posilovna v přírodě a hřiště na basketbal a volejbal, skvělé příležitosti pro projížďky na kole či procházky v přírodě. K dispozici jsou i místní restaurace, kavárna, posilovna, potraviny a další služby včetně nedalekého krytého bazénu se saunou. Doporučuji prohlídku tohoto bytu pro jednotlivce i pár.

Máte zájem o nemovistost? 

Děkujeme za zprávu! 

bottom of page