top of page

Byt 2+1 v rodinném domě Brno venkov

Syrovice

Lokalita

Obec Syrovice

m2

73

O nemovitosti

Nabízíme pronájem prostorného bytu 3+kk 73 m2 (nebo velký 2+1). Dispozice bytu směrem do dvora (orientace na západ) : 2 pokoje, v jednom pokoji je kuchyňská linka a francouzské okno a spíže, dále chodba se samostatnou koupelnou a samostatným WC, šatnou a pokojem s orientací na východ (do ulice).

Sklep

Detailní informace

Byt se nachází v přízemí v dvojbytovém RD (po rekonstrukci, nová okna, zateplení, fasáda, nová střecha domu v roce 2022) v klidné ulici na začátku Syrovic (druhý byt je patře užívaný majiteli- manželé v důchodu/pracující). Byt se pronajímá bez vybavení. 


Internet lze řešit přes pevnou linku. V květnu proběhne kompletní rekonstrukce koupelny a WC (na fotu je současný stav). PENB prozatím nebyl dodán, proto uvádíme sk.G. Náklady na energie, topení, vodu jsou cca 3 500Kč (měří se skutečná spotřeba, jsou měřáky). 


Syrovice leží 17 km jihozápadním směrem od Brna v rovinatém kraji zemědělské a vinařské oblasti. V obci jsou v současnosti tři obchody s běžným sortimentem, restaurace a bistro, pošta a obyvatelé využívají také častá autobusová spojení do Brna, Modřic, Ivančic a Židlochovic, případně Rajhradu a možnost přestupu na vlak. Bydlení poskytuje komfort těm, kteří mají zájem o klidné bydlení v dosahu města.

Máte zájem o nemovistost? 

Děkujeme za zprávu! 

bottom of page