Vyjímečná nemovitost, RD Královo Pole

Brno - Královo Pole
DMDM34
9 800 000,- za nemovitost
< >
Vyjímečná nemovitost, RD Královo Pole
Vyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo PoleVyjímečná nemovitost, RD Královo Pole

V pověření majitele Vám nabízíme bytový dům s možností komerčního využití na rohu ulice Purkyňova/Dobrovského. V přízemí domu je obchodně – kancelářský prostor se vstupem z ulice Purkyňova ( nyní pronajatý jako bytová jednotka 2+kk s možností rozšíření na 3+kk ), sklad, kotelna, vstup do sklepa. Z centrálního schodiště z ulice Dobrovská je vstup do přízemí, do 1.NP, kde je prostorný byt 3+1 se dvěma balkony ( z haly vstup do 3 pokojů, koupelny, na WC, kuchyně s komorou a malou pracovnou ), do 2.NP, kde je půdorysně shodný byt 3+1 a ve 3.NP je vstup na půdu s možností zbudování bytové jednotky 3+1 nebo dvou bytových jednotek 2+kk. Plány domu k dispozici. Dům i bytové jednotky jsou průběžně udržovány a upravovány pro potřeby současného užívání.
Dům skýtá potenciál pro využití k bydlení vlastního nebo nájemního i podnikání v oblasti služeb (školka, jazyková škola, ordinace, kadeřnictví, kosmetika, kanceláře nebo obchodní prostory ). Výborná návaznost na silniční okruh k D1, MHD ( tramvaj, trolejbus ). V blízkosti VŠ ( právo, veterina, farmacie, technika, stavební fakulta ) a technologický park ( IBM,….. ), je to lokalita vyhledávaná k pronájmům.
Zastavěná plocha 145 m2, pozemek 304 m2 je rozdělený na zahradní plochu ( trávník, květiny, keře, stromy ) a plochu se zámkovou dlažbou pro parkování až pěti aut s přístupem z ulice Dobrovského.
V září 2014 bude dokončený nový povrch silnice, chodníků a zeleně ulice Dobrovského, kde je možnost parkování dalších 2 aut.
Na domě neváznou žádné závazky, věcná břemena, právo stavby.


Kontaktujte našeho makléře

MVDr. Bebarová Olga
+420 733 467 679
info@realandia.cz


Informace o nemovitosti

KategorieDomyPodkategorie
Typ domuPatrovýVlastnictvíOsobní
Stav budovyVelmi dobrýTyp budovyCihlová
ZařízenoAnoPoloha domuRohový
Umístění objektuRušná část obcePlocha zastavěná145 m2
Plocha pozemku449 m2
Právě se nacházíte: Realitní kancelář Brno - REALANDIA Brno s.r.o. > Nemovitosti > Vyjímečná nemovitost, RD Královo Pole
Aktuality
Všechny aktuality