Velký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírody


BTBT133
12 500,- za měsíc
< >
Velký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírody
Velký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírodyVelký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírody

Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o celkové ploše 63 m2 s dispozicí 2+kk- prostorná hala, kuchyň s obývacím pokojem a pracovnou 26 m2 s dvěma balkony 8 m2, pokoj 14 m2 v klidné ulici s minimálním dopravním provozem. Dům i byt je ve výborném technickém stavu, jedná se prakticky o novostavbu. Koupelna s akrylátovou vanou a WC je zvlášť. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavěnými spotřebiči- indukční varná deska, elektrická trouba, myčka, lednička s mražákem.
Byt je umístěný ve 3.NP. Byt i dům má bezbariérový přístup, obvodové stěny jsou zděné, tloušťky 44 cm, stropní konstrukce jsou železobetonové, okna plastová s dvojitým izolačním sklem Ditherm s žaluziemi, vnitřní dveře jsou dřevěné, foliované, plné nebo prosklené s obložkovou zárubní, podlahy plovoucí nebo dlažba. Topení je ústřední plynové s centrální kotelnou v domě.
Předností komfortně vybaveného bytu je bezbariérový přístup, klidná lokalita okolní zeleň, výborná dopravní dostupnost do centra.
Lokalita Medlánek je dobře dostupná MHD- tramvaj č.1 a autobus č. 41 a 72. Občanská vybavenost v místě, MŠ, ZŠ, Gymnázium, supermarket BILLA cca 500m a Globus cca 1,5 km.
V těsné blízkosti domu se nachází krásná příroda, medlánecký rybníček, oplocené dětské hřiště, posilovna v přírodě a hřiště na basketbal a volejbal, skvělé příležitosti pro projížďky na kole či procházky v přírodě.
Doporučuji prohlídku tohoto bytu pro pracující pár s vyššími nároky na prostor a komfort bydlení. Prohlídky jsou možné od 11.05.2020, uvolnění bytu je možné od 1.8.2020.


Kontaktujte našeho makléře

MVDr. Bebarová Olga
+420 733 467 679
info@realandia.cz


Informace o nemovitosti

KategorieBytyPodkategorie2+kk
Typ domuPatrovýVlastnictvíOsobní
Stav budovyVelmi dobrýTyp budovyCihlová
ZařízenoAnoZástavbaObytná
Umístění objektuKlidná část obcePlocha podlahová55 m2
Plocha balkónu8 m2
Právě se nacházíte: Realitní kancelář Brno - REALANDIA Brno s.r.o. > Nemovitosti > Velký, prosvětlený, komfortně zařízený byt s výbornou dopravní dostupností na dosah přírody
Aktuality
Všechny aktuality