Rovinatý pozemek s dvojgaráží u centra města Veselí nad Lužnicí pro stavbu RD


POPO135
890 000,- za nemovitost
< >
Rovinatý pozemek s dvojgaráží u centra města Veselí nad Lužnicí pro stavbu RD
Rovinatý pozemek s dvojgaráží u centra města Veselí nad Lužnicí pro stavbu RD Rovinatý pozemek s dvojgaráží u centra města Veselí nad Lužnicí pro stavbu RD Rovinatý pozemek s dvojgaráží u centra města Veselí nad Lužnicí pro stavbu RD Rovinatý pozemek s dvojgaráží u centra města Veselí nad Lužnicí pro stavbu RD Rovinatý pozemek s dvojgaráží u centra města Veselí nad Lužnicí pro stavbu RD Rovinatý pozemek s dvojgaráží u centra města Veselí nad Lužnicí pro stavbu RD
Novinka Exklusivní

Pozemek o celkové ploše 332 m2 ve Veselí nad Lužnicí, v ulici Weisova, určený územním plánem k výstavbě domu. Pozemek se nachází v klidné části města (5min do centra), kde je veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchody, lékárna, zdravotní péče, policie, autobusová zastávka (dálkové spoje), 1,5km vlakové nádraží atd.
Zastavitelnost pozemku stavbou v rozsahu 33 % plochy pozemku. Maximální výška budovy 2 nadzemní podlaží + podkroví.
Voda, kanalizace, plyn a elektřina na hranici pozemku.
Na pozemku se nachází stavba 2 garáží o celkové ploše 55 m2 (6,97 m x 7,9 m) kolaudováno v roce 1990, vedeno na katastru jako zastavěná plocha a nádvoří.
Nabízí se změna stavby garáží nadstavbou obytného podlaží, případně rekonstrukce garáže na obytný prostor RD s parkovacím stáním na pozemku.
V roce 2003 se Veselí n. L. stalo iniciátorem založení nového mikroregionu Veselsko a jeho přirozeným centrem hospodářským a kulturním.
Necelých 6km od Veselí je možnost koupání, rekreace a rybaření na Veselských pískovnách. Pro cykloturistiky jsou okolo krásné trasy mezi rybníky a lesy.
Veselí je středový bod v ideální dojezdové vzdálenosti do nedaleké Třeboně ( zámek, hrobka, rybník Svět) , na zámek Červená Lhota (Kardašova Řečice), Jindřichův Hradec, za 30 min jste v Táboře a Českých Budějovicích, za 70 min v Praze.


Kontaktujte našeho makléře

MVDr. Bebarová Olga
+420 733 467 679
info@realandia.cz


Informace o nemovitosti

KategoriePozemkyPodkategoriePro bydlení
Typ budovy0ZástavbaObytná
Plocha zastavěná55 m2Plocha pozemku332 m2
Právě se nacházíte: Realitní kancelář Brno - REALANDIA Brno s.r.o. > Nemovitosti > Rovinatý pozemek s dvojgaráží u centra města Veselí nad Lužnicí pro stavbu RD
Aktuality
Všechny aktuality