Pozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad Nežárkou

Bednárec
POPO123
290 000,- za nemovitost Prodáno
< >
Pozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad Nežárkou
Pozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad NežárkouPozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad NežárkouPozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad NežárkouPozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad NežárkouPozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad NežárkouPozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad NežárkouPozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad NežárkouPozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad Nežárkou

Nabízíme pozemek šíře cca 25 metrů pro stavbu rodinného domu nebo domu k rekreaci. Na pozemku je odstraněná původní stavba, zachovaná je pouze hospodářská část, stodola a kamenná zeď s vraty.
Plocha pozemku včetně cesty (160 m2) v osobním vlastnictví je 881 m2, zahrada s orientací na jih, na pozemku studna (již dlouho neudržovaná). Novou stavbu je možné připojit na elektřinu, , svod kanalizace do jímky, obec nemá plynovod ani kanalizaci.
Majitelé zamýšleli postavit na pozemku RD 3+1 s terasou, k dispozici vizualizace studie.
Pozemek je v krásném prostředí okraje Jarošova pod Nežárkou, v obci Bednárec. K pozemku je přístup z obecní zpevněné cesty.
V obci je knihovna, velmi pěkné dětské hřiště, klubová hospoda, fungují zde hasiči, obec třídí odpad. V okolí jsou rybníky, les. Do obce je možné i vlakové spojení, cca 1x do hodiny v průběhu dne.
Další informace k prohlídkám v RK.


Kontaktujte našeho makléře

MVDr. Bebarová Olga
+420 733 467 679
info@realandia.cz


Informace o nemovitosti

KategoriePozemkyPodkategoriePro bydlení
Typ budovy0ZástavbaObytná
Plocha pozemku881 m2
Právě se nacházíte: Realitní kancelář Brno - REALANDIA Brno s.r.o. > Nemovitosti > Pozemek pro stavbu domu v obci u Jarošova nad Nežárkou
Aktuality
Všechny aktuality