Krásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u Blanska

Blansko
DMDM64
490 000,- za nemovitost Prodáno
< >
Krásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u Blanska
Krásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u BlanskaKrásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u Blanska
Doporučujeme

Nabízíme podsklepenou, zděnou chatu s verandou, altánem a velkým posezením u ohniště a krásným výhledem na rozsáhlý upravený pozemek osázený okrasnými dřevinami (jedle, stříbrný smrk, borovice), ovocnými stromy (jabloně, třešeň, švestky, ořech, blumy), okrasnými keři a květinami (weigelie, zlatý déšť, klematis, růže) a smíšený les. Lokalita Olešná je velmi zajímavá pro klidný i aktivní odpočinek a spojení s přírodou, je vzdálená 5km od Lipůvky, 4km Blanska a 21km od Brna.
Před vstupem do chaty je veranda, rozšiřující užitný prostor chaty při nepřízni počasí, vedle chaty je před dvěma roky zbudovaný altán 16m2 s kvalitní dřevěnou konstrukcí a pultovou střechou. V přízemí chaty je kuchyňský kout s linkou, plynovým vařičem (s plynovou bombou mimo interiér chaty) a obývací pokoj s krbem a kamny a velké francouzské okno na terasu s výhledem do okolí. Schodištěm (mlynářské schody) se dostaneme do podkroví, zřízeného jako spací místnost.
V celé chatě je zřízený rozvod elektřiny včetně vypínačů a vody (do kuchyňské linky- nyní zaslepeno), zatím bez napojení na zdroj- studna, solární panely či jiné. Nyní je chata vybavená elektrocentrálou. Chata je podsklepená (dvě místnosti).
Pozemek je kombinací roviny a terasovitě upraveného svahu. Příjezd k pozemku je po nezpevněné cestě, která vede od obce do obou chatových oblastí v okolí. Díky své jedinečné poloze „zády“ k chatové oblasti poskytuje naprosté soukromí.
Projektovou dokumentaci z roku výstavby chaty (1989) budeme prezentovat na prohlídce. Klíče v RK.
Doporučujeme prohlídku pro klienty, kteří chtějí zažívat ničím nerušené chvíle spojení s přírodou a přitom si dopřát pohodlí zázemí chaty. V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.


Kontaktujte našeho makléře

MVDr. Bebarová Olga
+420 733 467 679
info@realandia.cz


Informace o nemovitosti

KategorieDomyPodkategorie
Typ domuPřízemníVlastnictvíOsobní
Stav budovyVelmi dobrýTyp budovyCihlová
ZařízenoČástečněZástavbaRekreační
Plocha zastavěná23 m2Plocha pozemku1020 m2
Právě se nacházíte: Realitní kancelář Brno - REALANDIA Brno s.r.o. > Nemovitosti > Krásná lokalita pozemku a chaty v Olešné u Blanska
Aktuality
Všechny aktuality