Dům pro klidné a komfortní bydlení

Brno - střed
DMDM119
4 794 000,- za nemovitost
< >
Dům pro klidné a komfortní bydlení
Dům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydleníDům pro klidné a komfortní bydlení
Rezervováno

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej novostavby (kolaudace podzim 2009) řadového rodinného domu 4+kk 101 m2 s dvorem se zámkovou dlažbou a rovinatou zahradou na ulici Komenského v původní zástavbě ve Šlapanicích. Komenského ulice je tichá, jednosměrná, vedoucí do centra, kde končí areálem lidové školy umění, gymnáziem a městským parkem. Jedná se o dům k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších úprav, připojený na na elektřinu (je zde i zaveden noční proud), obecní vodu, plyn i kanalizaci. Veškerá projektová dokumentace je k dispozici k nahlédnutí v RK, případně přímo lze konzultovat s projekční kanceláří Ing. Václava Jaška. K dispozici jsou i faktury za spotřeby energií, z důvodu zadávání vypracování PENB uvádíme energetickou náročnost budovy skupinu G. Celková plocha pozemku je 253 m2, zastavěná plocha rodinným domem a dvorem s původním zahradním domkem (dílna, sklep, sklad, pergola) 178 m2, rovinná zahrada 75 m2 (trávník, záhony, meruňka, rybíz, okrasné keře).
Dům svým budoucím majitelům poskytne naprosté soukromí. Zahrada, kuchyň s obývacím pokojem a 1 pokoj má orientaci na západ, 2 pokoje a vstup do domu (zádveří s prostorem na šatnu) na východ.
Dispozice rodinného domu – v přízemí zádveří, 1x pokoj 13 m2 do ulice, 1x obytný prostor s kuchyní 37 m2 do dvora a zahrady na západní stranu, koupelna se sprchovým koutem 3 m2, WC s umyvadlem, spížka. Patro 1x pokoj do ulice s dřevěnými střešními okny Velux 15 m2, 1x pokoj do dvora 13 m2 –plastová okna s dvojskly, koupelna 5 m2 s vanou, místem pro pračku a WC, přístup na půdu (skladový prostor).

Výhodou domu je praktické dispoziční řešení, světlé a vzdušné uspořádání, propojení obytného prostoru s dvorem se zámkovou dlažbou a možnost případné další realizace na zahradním domku s pergolou. Pěkně je zbudované propojení dvoru se zahradou. Zastávka trolejbusu cca 1-2 min. od domu.

Dostupnost: trolejbus 31, noční rozjezd 96, autobus (IDS autobus 151, 701, 702, 710 z okolních vesnic do Brna ), vlak S6-dokončuje se nové nástupiště.
Na kole údolím říčky je to asi 15 min. do lesů nad Podolím, do Líšeňského údolí do 30 min.

Občanská vybavenost: několik praktických a dětských lékařů, zubaři na zdravotním středisku, veterinární ordinace, lékárny, 2 MŠ, ZŠ s krytým bazénem (odpoledne k dispozici i pro veřejnost), gymnázium, nákupní středisko Albert, Penny, další obchody (stavebniny, domácí dílna, drogerie, obchody s oblečením a módou), cukrárny, restaurace, fotbalové hřiště, Sokolovna, Orlovna, víceúčelová sportovní hala, 2 tenisové haly. Sportovní vyžití-volejbal, fotbal, tenis a další v klubech a kroužcích pro děti, včetně Lidové školy umění.

Doporučuji klientům, kteří mají zájem bydlet v novém, moderním domě bez nutnosti dalších úprav za cenu bytu a preferují bydlení v původní zástavbě domů, využijí dvůr a zahrádku k odpočinku a mají rádi občanskou vybavenost na dosah.


Kontaktujte našeho makléře

MVDr. Bebarová Olga
+420 733 467 679
info@realandia.cz


Informace o nemovitosti

KategorieDomyPodkategorieRodinný
Typ domuPřízemníVlastnictvíOsobní
Stav budovyNovostavbaTyp budovyCihlová
ZařízenoČástečněPoloha domuŘadový
ZástavbaObytnáUmístění objektuKlidná část obce
Plocha pozemku253 m2
Právě se nacházíte: Realitní kancelář Brno - REALANDIA Brno s.r.o. > Nemovitosti > Dům pro klidné a komfortní bydlení
Aktuality
Všechny aktuality