Dům/chalupa kousek od Jindřichova Hradce

Jarošov nad Nežárkou
DMDM122
690 000,- za nemovitost Prodáno
< >
Dům/chalupa kousek od Jindřichova Hradce
Dům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova HradceDům/chalupa kousek od Jindřichova Hradce

Nabízíme ve výhradním zastoupení prostorný, ihned obyvatelný rodinný dům o užitné ploše 124 m2 se započatou rekonstrukcí (nyní využíváno jako chalupa k rekreaci), s půdou s možností vestavby obytného podkroví. Dispozice je 2+1 (kuchyně 17,21 m2, pokoj 38,67 m2, pokoj 17,48 m2, předsíň-hala 10,43 m2, koupelna 9 m2, technická místnost 6,26 m2, zděná veranda s okny 24,37 m2, WC combi s odpadem do jímky. V technické místnosti domu příprava pro umístění WC přímo v domě ( nyní vedle domu ). Podlahy jsou v domě na verandě, koupelně a v technické místnosti betonové, v hale dlažba, v kuchyni a v pokoji lino imitace dřevo a ve druhém pokoji jsou prkna. Okna dřevěná, kazetová, původní. Nová okna jsou na půdě.
Do domu je přivedený pevný kabel pro internet od O2, lze využít i pro televizi nebo využít pokojové antény pro příjem televizního signálu. V domě je nový rozvaděč el. energie, odpady svedeny do jímky, voda je z obecní studny, plyn v obci není zavedený, topení je na tuhá paliva, v kuchyni a pokojích jsou kamna či krbová kamna, ohřev vody bojlerem (pořizovaný před 2,5 rokem), zásobník vody na 100 l, čerpadlo na vodu pořízeno nové před 2,5 rokem. V koupelně je akrylátová vana (stáří 2,5 roku).
Plocha pozemku 842 m2, zahrada na jihozápad.
Dům je v krásném prostředí okraje Jarošova pod Nežárkou, v obci Bednárec. K domu vede obecní zpevněná cesta, dům je bez právních vad, ihned k dispozici.
Před dvěma lety majitelé začali s rekonstrukcí domu i zahrady.
V obci, na obecním úřadu je knihovna, velmi pěkné dětské hřiště, klubová hospoda, fungují zde hasiči, obec třídí odpad. V okolí jsou rybníky, les. Do obce je možné i vlakové spojení, cca 1x do hodiny v průběhu dne.
Plány domu a další informace k prohlídkám v RK.


Kontaktujte našeho makléře

MVDr. Bebarová Olga
+420 733 467 679
info@realandia.cz


Informace o nemovitosti

KategorieDomyPodkategorieRodinný
Typ domuPřízemníVlastnictvíOsobní
Stav budovyDobrýTyp budovySmíšená
ZařízenoNeZástavbaObytná
Umístění objektuCentrum obcePlocha pozemku842 m2
Právě se nacházíte: Realitní kancelář Brno - REALANDIA Brno s.r.o. > Nemovitosti > Dům/chalupa kousek od Jindřichova Hradce
Aktuality
Všechny aktuality