Byt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradou


BTBT136
1 850 000,- za nemovitost
< >
Byt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradou
Byt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradouByt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradou
Rezervováno

Hledáte svůj nový domov a líbilo by se vám parkování na vlastním pozemku a pro svoji rodinu mít u bytu zahradu s možností posezení u krbu? Užívat si grilování, odpočinku, pohody a možná si i něco na zahradě vypěstovat? A navíc, to vše přímo ve městě, zároveň v klidné vilkové lokalitě kousek od centra města? Tak právě pro Vás ve výhradním zastoupení majitele nabízíme byt 2+1v 1.NP ve viladomě ve Veselí nad Lužnicí, v ulici Weisova.
Samostatně stojící dům je podsklepený, napojený na veřejnou kanalizaci, vodovod, plynovod, má 2 samostatné bytové jednotky (dojde k vložení takto vymezených jednotek na katastr nemovitostí).
V roce 2000 došlo k rekonstrukci střechy domu ( střešní krytina materiál TEGALIT kanadský šindel, skladba - zateplení, prkenné bednění, střešní fólie, šablony TEGALIT+ nové klempířské prvky Zn s povrchovou úpravou), výměně oken za plastová s dvojskly a nová fasáda zateplení - polystyren 50mm + nový nátěr s obsahem sanačních látek proti houbám a sinicím a také od roku 2000 všechny odpady (splaškové+dešťové) nově v plastu, napojení na obecní kanalizaci v r. 2010 taktéž v plastu.

V bytě jsou původní rozvody topení, ale nová tělesa s žebrovím z r. 2010, koupelna a WC kompletní rekonstrukce v roce 2015. Byt je v udržovaném stavu, je potřeba počítat s kompletním vymalováním bytu, modernizací kuchyně a dokončením výměny nového el. vedení do pokoje/ložnice.

Dům má v roce 2019 instalovaný nový plynový kotel vč. ohřevu TUV.

Zaujala Vás možnost bydlet v bytě s parkováním na pozemku a možnost mít i krásnou zahrádku pro radost i odpočinek? Těším se na Vás na prohlídkách realizovaných se zřetelem na bezpečnost a současná opatření.

Byt se nachází v klidné části města (5min do centra), kde je veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchody, lékárna, zdravotní péče, policie, autobusová zastávka (dálkové spoje), 1,5km vlakové nádraží atd.
V roce 2003 se Veselí n. L. stalo iniciátorem založení nového Mikroregionu Veselsko a jeho přirozeným centrem hospodářským a kulturním.
Necelých 6km od Veselí je možnost koupání, rekreace a rybaření na Veselských pískovnách. Pro cykloturistiky jsou okolo krásné trasy mezi rybníky a lesy.
Veselí je středový bod v ideální dojezdové vzdálenosti do nedaleké Třeboně ( zámek, hrobka, rybník Svět) , na zámek Červená Lhota (Kardašova Řečice), Jindřichův Hradec, za 30 min jste v Táboře a Českých Budějovicích, za 70 min v Praze.


Kontaktujte našeho makléře

MVDr. Bebarová Olga
+420 733 467 679
info@realandia.cz


Informace o nemovitosti

KategorieBytyPodkategorie2+1
Typ domuPatrovýVlastnictvíOsobní
Stav budovyDobrýTyp budovyCihlová
ZařízenoNeZástavbaObytná
Umístění objektuKlidná část obce
Právě se nacházíte: Realitní kancelář Brno - REALANDIA Brno s.r.o. > Nemovitosti > Byt 2+1 ve Veselí nad Lužnicí se zahradou
Aktuality
Všechny aktuality